Specialista pro automatickou vizuální kontrolu

Místo Mohelnice, Česká republika

Pacesetting. Passionate. Together. Společnost HELLA se už od roku 1899 řadí mezi předních světových dodavatelů automobilového průmyslu, který významně ovlivňuje inovativními osvětlovacími systémy a automobilovou elektronikou. Společnost navíc patří mezi nejdůležitější partnery nezávislého trhu s náhradními díly a nezávislých autoservisů. Co nás motivuje? Možnost ovlivňovat mobilitu zítřka a pomáhat rozvoji zásadních trendů na trhu, jako je autonomní řízení, snižování spotřeby paliva, elektrifikace, konektivita, digitalizace a individualizace. Těmito trendy se každý den s plným nasazením, rozsáhlým know-how a obrovským inovačním potenciálem zabývá 36 tisíc zaměstnanců po celém světě.

Náplň práce:

  • Řízení vývoje automatických vizuálních kontrol komponentů a sestav a povrchových úprav
  • Vývoj a kvalifikace nových procesů a testovacích systémů/zařízení
  • Optimalizace stávajících procesů a technologií
  • Podpora lokálních expertů při zavádění nových procesů a zařízení
  • Dokumentace vývojového procesu (standardy, popisy procesů, výrobní specifikace)
  • Spolupráce s oddělením nákupu (specifikace, dodavatelské audity atd.) a kvality na globální úrovni.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru (fyzika, strojní inženýrství, elektrotechnika, matematika apod.)
  • Zkušenost z oblasti strojového vidění / kamerových systémů, osvětlení a následného vyhodnocení, ideálně za použití umělé inteligence
  • Zkušenost s projektovým řízením
  • Znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
  • Ochota cestovat i do zahraničí (cca 5 dnů v měsíci)

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na vývoji automatických vizuálních kontrol
  • Pružnou pracovní dobu a zkrácený rozsah pracovní doby - 37,5hod./týden
  •  5 týdnů dovolené
  • Benefit Plus program (5.000Kč/rok) - široká nabídka benefitů dle vlastního výběru na služby v oblasti zdraví, sportu, kultury, vzdělávání a cestování,
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní jídelnu s bohatým výběrem a dotovaným stravováním

Využijte tuto příležitost a rozvíjejte svůj potenciál. V celosvětové angažovaném rodinném podniku, který Vám nabízí nejlepší předpoklady pro Vaší osobní kariéru.

Zašlete nám prosím svoji žádost prostřednictvím karierních stránek a uveďte Vaše referenční číslo HAN - TS/ Specialista pro automatickou vizuální kontrolu.

Pro lidi s rozhledem: hella.com/career

KONTAKT

HELLA Autotechnik Nova, s.r.o.
Paní Mgr. Hana Zámečníčková
Druzstevni 16
789 85 Mohelnice
  +420-583-49-8329