SPECIALIST ZA NABAVNO PODROČJE MGS

Lokacija Ljubljana, Slovenija

Pacesetting. Passionate. Together. HELLA, eden največjih dobaviteljev avtomobilsko industrijo delov na svetu, že od leta 1899 oblikuje to panogo z inovativnimi sistemi svetil in elektroniko za vozila. Podjetje je tudi eden najpomembnejših partnerjev ponudnikov poprodajnih storitev in neodvisnih servisnih delavnic. Kaj nas motivira: oblikovanje mobilnosti prihodnosti ter spodbujanje osrednjih trendov trga, kot so avtonomna vožnja, učinkovitost in elektrifikacija, povezljivost in digitalizacija, pa tudi individualizacija. Temu cilju se vsak dan s strastjo, strokovnim znanjem in inovativno močjo predaja 39.000 zaposlenih po vsem svetu.

Če ste nabavnik, ki  pozna tehnologijo brizganja polimernih materialov vas vabimo, da se nam pridružite!

VAŠE NALOGE

  • spremljanje in zniževanje stroškov v okviru skupnih stroškov lastništva ter izvajanje vodenja dobaviteljev,
  • izvajanje podpore nabavnim disponentom, projektni nabavi in vodjem skupin materialov,
  • izvajanje ustreznih aktivnosti za doseganje ciljnih stroškov, dobavnih rokov in kakovosti,
  • iskanje potencialnih prihrankov in alternativnih rešitev ter dobaviteljev,
  • izvajanje nabavnih strategij v okviru serijske proizvodnje,
  • pridobivanje in ocenjevanje ponudb, pogajanja za boljše dobavne pogoje ter nižje posebne posamične stroške,
  • priprava predlogov za izbor dobaviteljev ter sodelovanje pri dodelitvi poslov,
  • aktualiziranje matičnih podatkov,
  • izdelovanje nabavnih planov in periodičnih poročil,
  • pripravljanje pogodb ter oddaja naročil v dogovoru z nadrejenim, potrjevanje naročil in obdelava prispelih faktur,
  • analiziranje nabavnega tržišča, izvedba aktivnega nabavnega trženja  ter iskanje potencialnih dobaviteljev,
  • koordiniranje izvajanja delavnic pri dobaviteljih ter sprememb konstrukcij v skladu s ciljnimi stroški in iskanje potencialov za izboljšave,
  • sodelovanje pri vodenju sprememb.....

PRIČAKUJEMO

  • VII. stopnjo izobrazbe ekonomske, strojne ali elektrotehniške smeri,
  • smisel za tehniko in ekonomiko,
  • vsaj 3 leta ustreznih delovnih izkušenj na podobnem področju,
  • komunikativnost in pogajalske - prepričevalne sposobnosti,
  • aktivno znanje angleškega jezika, znanje drugih jezikov je prednost (nemščina),
  • sistematičnost in smisel za red,
  • organizacijske sposobnosti,
  • obvladovanje MS Office ter drugih programskih orodij (SAP - prednost),
  • izpis iz kazenske evidence.

PONUJAMO

  • odgovorno delovno mesto,
  • delo za določen čas enega leta in šest mesečnim poskusnim delom z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • stimulativnio nagrajevanje,
  • razvojno stimulativno delovno okolje,
  • možnost mreženja znotraj in izven korporacije,
  • nenehno strokovno izpopolnjevanje in usposabljanje.

Izkoristite priložnost in razvijte svoj potencial v družinskem podjetju, aktivnem po celem svetu, ki vam nudi najboljše pogoje za osebno karierno pot.

Prosimo prijavite se prek našega zaposlitvenega portala in navedite referenčno številko objavljenega delovnega mesta HSS-PU-LS_20092019.

Za ljudi z vizijo: hella.com/career

Natisni Prijavi se zdaj

KONTAKTNI PODATKI

HELLA Saturnus Slovenija d.o.o.
Ga. Zlata Hvala
Letaliska c. 17
1001 Ljubljana
  +386-1-520-3243