NAČRTOVALEC TISKANIH VEZIJ

Lokacija Ljubljana, Slovenija

Pacesetting. Passionate. Together. HELLA, eden največjih dobaviteljev avtomobilsko industrijo delov na svetu, že od leta 1899 oblikuje to panogo z inovativnimi sistemi svetil in elektroniko za vozila. Podjetje je tudi eden najpomembnejših partnerjev ponudnikov poprodajnih storitev in neodvisnih servisnih delavnic. Kaj nas motivira: oblikovanje mobilnosti prihodnosti ter spodbujanje osrednjih trendov trga, kot so avtonomna vožnja, učinkovitost in elektrifikacija, povezljivost in digitalizacija, pa tudi individualizacija. Temu cilju se vsak dan s strastjo, strokovnim znanjem in inovativno močjo predaja 39.000 zaposlenih po vsem svetu.

VAŠE NALOGE

Zadolženi boste za urejanje električnih shem elektronskih vezij, samostojno načrtovanje tiskanih vezij in povezav na tiskanih vezjih na podlagi dane shematike in geometrije, planiranje in organiziranje zahtevnih nalog načrtovanja povezav na tiskanih vezjih ter pripravljanje in vzdrževanje knjižnic elektronskih komponent, modulov in sklopov.

PRIČAKUJEMO

  • vsaj VII. stopnjo izobrazbe elektrotehniške smeri,
  • vsaj 2 leti ustreznih delovnih izkušenj,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • dobro poznavanje vsaj enega programa za načrtovanje tiskanih vezij,
  • dobro geometrijsko predstavo,
  • osnovno razumevanje EMC pojavov na tiskanih vezjih,
  • obvladovanje MS Office in drugih programskih orodij,
  • izpis iz kazenske evidence,
  • Prijave zbiramo do 31.01.2020.

PONUJAMO

  • odgovorno delovno mesto,
  • delo za določen čas enega leta in šest mesečnim poskusnim delom z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • delo v mednarodnem okolju,
  • razvojno stimulativno delovno okolje,
  • možnost mreženja znotraj in izven korporacije,
  • nenehno strokovno izpopolnjevanje in usposabljanje.

Izkoristite priložnost in razvijte svoj potencial v družinskem podjetju, aktivnem po celem svetu, ki vam nudi najboljše pogoje za osebno karierno pot.

Prosimo prijavite se prek našega zaposlitvenega portala in navedite referenčno številko objavljenega delovnega mesta HSS-IL-D-E_09122019.

Za ljudi z vizijo: hella.com/career

Natisni Prijavi se zdaj

KONTAKTNI PODATKI

HELLA Saturnus Slovenija d.o.o.
Ga. Zlata Hvala
Letaliska c. 17
1001 Ljubljana
  +386-1-520-3243