VODJA PROJEKTA

Lokacija Ljubljana, Slovenija

Pacesetting. Passionate. Together. HELLA, eden od največjih 40 dobaviteljev delov za avtomobilsko industrijo na svetu, že od leta 1899 oblikuje to panogo z inovativnimi sistemi svetil in elektroniko za vozila. Podjetje je tudi eden najpomembnejših partnerjev ponudnikov poprodajnih storitev in neodvisnih servisnih delavnic. Kaj nas motivira: oblikovanje mobilnosti prihodnosti ter spodbujanje osrednjih trendov trga, kot so avtonomna vožnja, učinkovitost in elektrifikacija, povezljivost in digitalizacija, pa tudi individualizacija. Temu cilju se vsak dan s strastjo, strokovnim znanjem in inovativno močjo predaja več kot 40.000 zaposlenih po vsem svetu.

VAŠE NALOGE

Zadolženi boste za vodenje projektov v razvoju. Delo zajema organiziranje dela v projektnih skupinah, predstavljanje podjetja pri kupcih, izdelovanje celostnega rokovnega, kakovostnega in stroškovnega plana projektov ter vodenje upravljanja sprememb (change management).

PRIČAKUJEMO

  • VII. stopnjo izobrazbe tehniške ali ekonomske smeri,
  • smisel za tehniko in ekonomiko,
  • delovne izkušnje z vodenja projektov (izkušnje iz avtomobilske industrije predstavljajo prednost),
  • odlične komunikacijske sposobnosti, doslednost in pogajalske sposobnosti,
  • sposobnost dela v timu,
  • aktivno znanje angleškega jezika, zaželeno znanje nemškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • obvladovanje MS Office in drugih programskih orodij,
  • potrdilo o nekaznovanosti – izpis iz kazenske evidence.

PONUJAMO

  • odgovorno delovno mesto,
  • delo za določen čas enega leta s 6. mesečnim poskusnim delom in z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • razvojno stimulativno delovno okolje,
  • možnost mreženja znotraj in izven korporacije,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem, kreativnem delovnem okolju in
  • nenehno strokovno izpopolnjevanje in usposabljanje.

Izkoristite priložnost in razvijte svoj potencial v družinskem podjetju, aktivnem po celem svetu, ki vam nudi najboljše pogoje za osebno karierno pot.

Prosimo prijavite se prek našega zaposlitvenega portala in navedite referenčno številko objavljenega delovnega mesta HSS-CBL-PM1_16.04.2019.

Za ljudi z vizijo: hella.com/career

Natisni Prijavi se zdaj

KONTAKTNI PODATKI

HELLA Saturnus Slovenija d.o.o.
Ga. Zlata Hvala
Letaliska c. 17
1001 Ljubljana
  +386-1-520-3243